Terug College van burgemeester en schepenen

do 04/08/2022 - 12:30 Trouw- en raadzaal

Secretariaat

Secretariaat

Belastingen en invordering

Belastingen en invordering

Boekhouding

Boekhouding

Bouwen, milieu en wonen

Vergunningen en informatie

Leefmilieu

  • Binnen het begeleidingstraject warmtezoneringsplannen van de provincie Limburg waar Beringen 1 van de 3 pilootgemeenten is, werd Houtpark als transitieproject geselecteerd. Dit houdt in dat er samen met het consortium onderzocht wordt wat de mogelijke invulling kan zijn van een duurzaam warmteproject voor de geplande ontwikkelingen op de Be-Mine site. 

    In deze toelichting zal het studiebureau de technische- economische analyse voorleggen met hieraan gekoppeld de rol van de stad.

Budget en aankoop

Budget en aankoop

Cultuur

Cultuur

HRM

HRM

IGS wonen

IGS wonen

Mens

Mens

Ondernemen

Ondernemen

Patrimonium

Gebouwen

Gronden

Stedelijke werkplaatsen

Stedelijke werkplaatsen

Toerisme en recreatie

Toerisme en recreatie

  • De eigenaars van Caribbean Food Village wensen op 14 augustus 2022 van 14:00 tot en met 03:00 (15 augustus) Caribbean house party te organiseren te Beringen op het adres Kasteletsingel zuid 6x1, 3580 Beringen (het adres van het eetcafé zelf). 

    Alle info uit de evenementaanvraag is hieronder gebundeld in een gecoördineerde nota. De dienst toerisme, recreatie en evenementen nam het initiatief om bij opmaak van deze nota alle betrokken diensten op de hoogte te brengen van het evenementen en vervolgens samen de aanvraag te verwerken tot deze gecoördineerde nota (met voorlopige uitzondering van de aanvraag van verkeersmaatregelen (dienst wegen en publieke ruimte) omwille van praktische overwegingen).

Wegen en publieke ruimte

Wegen en publieke ruimte