do 24/03/2022 - 15:00 Raadzaal
Het verslag van de vorige vergadering van het vast bureau dient te worden goedgekeurd.
In uitvoering van het besluit van de raad voor maatschappelijk welzijn van 24 november 2014 worden de besluiten van de algemeen directeur van 15 maart 2022 ter kennisgeving voorgelegd aan het vast bureau.
Goedkeuring van de betaalbaarstelling van uitgaven vermeld op de bijgevoegde lijsten.
Goedkeuring van de te ontvangen vorderingen vermeld op de bijgevoegde lijst.
Goedkeuring van de aangevraagde bestelbonnen vermeld op de bijgevoegde lijst.
Conform de interne procedure inzake kredietbewaking dienen sommige kredietaanpassingen voorafgaand goedgekeurd te worden door het bestuur. Dat is het geval wanneer nieuwe acties worden gecreëerd, bij materiële kredietverschuivingen over acties heen met beleidsimpact en bij materiële kredietaanpassingen voor toelagen (exploitatie en investering).
De dienst Stedelijke Werkplaatsen (SWP) vraagt dergelijke kredietaanpassing voor het dossier De Klitsberg Ouderenwoningen: Aanpassen van douches.
Conform de interne procedure inzake kredietbewaking dienen sommige kredietaanpassingen voorafgaand goedgekeurd te worden door het bestuur. Dat is het geval wanneer nieuwe acties worden gecreëerd, bij materiële kredietverschuivingen over acties heen met beleidsimpact en bij materiële kredietaanpassingen voor toelagen (exploitatie en investering).
De dienst Secretariaat vraagt dergelijke kredietaanpassing voor het dossier aankoop notulenboeken BCSD.
Ten gevolge van recente wijzigingen binnen de structuur van de organisatie, dringt een aanpassing van het organisatiemodel zich op.
Op 1 januari 2022 werd er binnen het bestuur een overstap gemaakt naar het publiek vakantiestelsel voor de contractuele medewerkers. Bijgevolg hebben statutaire en contractuele medewerkers dezelfde verlofrechten (opbouw/opname). Er blijft echter nog één issue over dat te bespreken is nl. de overdracht van verlofdagen in geval van arbeidsongeschiktheid waardoor verlofdagen niet opgenomen kunnen worden in dat vakantiejaar. Dit besluit omvat een voorstel om de afspraken omtrent een mogelijke overdracht vast te leggen.
Met dit besluit wenst het vast bureau interne afspraken vast te leggen met betrekking tot het invullen van vacatures.
Doel is om interne medewerkers kansen te geven om aan interne jobrotatie te kunnen doen, hetzij via interne personeelsmobiliteit (horizontale groei), hetzij via bevordering (verticale groei). We peilen vooraf naar interne interesse voor toekomstige vacatures en bepalen aan de hand daarvan de te volgen aanwervingsprocedure.
Groepsopvang Bambi vraagt om hun personeelskader tijdelijk met 1 FTE kinderverzorg(st)er uit te breiden in het kader van de situatie betreffende Corona.
Goedkeuring wordt verleend aan de verwerkersovereenkomst met AXA Belgium NV, zoals wettelijk opgelegd in het kader van de GDPR (AVG).
Pv van definitieve oplevering van "2771 - De Klitsberg Bambi - Verbeteren akoestiek".