do 30/11/2023 - 15:00 Vergaderlokaal 1
Het verslag van de vorige vergadering van het vast bureau dient te worden goedgekeurd.
In uitvoering van het besluit van de raad voor maatschappelijk welzijn van 24 november 2014 worden de besluiten van de algemeen directeur van 21 november 2023 ter kennisgeving voorgelegd aan het vast bureau.
Goedkeuring van de betaalbaarstelling van uitgaven vermeld op de bijgevoegde lijsten.
Goedkeuring van de te ontvangen vorderingen vermeld op de bijgevoegde lijst.
Goedkeuring van de aangevraagde bestelbonnen vermeld op de bijgevoegde lijst.
Het ontwerp van de aanpassing van het meerjarenplan 2020-2025 werd opgemaakt. Goedkeuring van agendering op de raad voor maatschappelijk welzijn van 18 december 2023 wordt gevraagd. Bij goedkeuring wordt het agendapunt vrijdag 1 december 2023 aan de raadsleden bezorgd.
Het vast bureau viseert de bijgaande lijst van onbetwiste en opeisbare niet-fiscale schuldvorderingen en verklaart ze uitvoerbaar met het oog op het sturen van een dwangbevel.
Aanpassing van prijzen voor dranken en maaltijden in het dienstencentrum De Klitsberg en de buurtrestaurants.
Wijziging van de naam seniorenrestaurant naar buurtrestaurant in het lokaal dienstencentrum.
Er zijn bij de Bambi en Thuiszorg een aantal personeelsvoorwaarden die:
- aangepast moeten worden ikv het nieuwe BVR inzake RPR tegen 01/01/2024
- afwijken van de rest van de organisatie (RPR 1 + 2 vs. RPR 3)
- voor interne verschillen zorgen op de werkvloer
In het kader van de verplichte aanpassingen die we tegen 01/01/2024 nog moeten doen voor de thuiszorg, willen we de andere issues ook ter bespreking voorleggen en de verschillen tussen onze twee RPR's op vlak van personeelsvoorwaarden systematisch wegwerken met het oog op gelijkwaardige voorwaarden voor al onze medewerkers (ongeacht statuut, dienst).
Het vast bureau ging over tot de aanstelling van een dienstverlenend medewerker op de dienst campus De Klitsberg met een contract van onbepaalde duur.
De datum in dienst dient nog vastgesteld te worden.
De wervingsreserve van ervaringsdeskundige armoede bevat nog valabele kandidaten en kan nog verlengd worden.
De examenprocedure voor de invulling van coördinator facilitair beheer (klasse 3- B1-B3) is afgerond en de aanstelling kan gebeuren.
De examenprocedure voor de invulling van deskundige facilitair beheer (klasse 5 - A1a-A2a) is afgerond en de aanstelling kan gebeuren.
Het bestek met nr. W2023wec925-3072 en de raming voor de opdracht “RO Diverse locaties - Schilderwerken ikv. periodiek onderhoud stedelijke en OCMW gebouwen 2024-2025”, opgesteld door de Dienst gebouwen worden goedgekeurd. De lastvoorwaarden worden vastgesteld zoals voorzien in het bestek en zoals opgenomen in de algemene uitvoeringsregels van de overheidsopdrachten voor aannemingen van werken, leveringen en diensten.