Terug College van burgemeester en schepenen

do 29/06/2023 - 12:30 Vergaderlokaal 1

Secretariaat

Secretariaat

Belastingen en invordering

Belastingen en invordering

Boekhouding

Boekhouding

Bouwen, milieu en wonen

Leefmilieu

Vergunningen en informatie

Wonen

Budget en aankoop

Budget en aankoop

  • Goedkeuring van de aangevraagde bestelbonnen vermeld op de bijgevoegde lijst.

  • Het college van burgemeester en schepenen verleent goedkeuring aan raming, gunningswijze, lastvoorwaarden en gunningsvoorstel. De opdracht wordt gegund aan de economisch meest voordelige aanbieders.

  • Met het oog op het bevorderen van de verkeersveiligheid op het grondgebied wil de stad Beringen investeren in de aankoop en installatie van trajectcontroles in zone-30 - zone 50. Voor de technische realisatie zal beroep gedaan worden op Fluvius Limburg die hiervoor een beroep doet op haar dochtervennootschap S-Lim cv.
    Goedkeuring wordt verleend aan het verslag van nazicht van de offertes van 17 september 2020, opgesteld door S-Lim.
    De opdracht "Fluvius (raamovereenkomst S-lim) dossier: Aankoop en installatie trajectcontrole ANPR-infrastructuur" wordt gegund aan Fluvius Limburg Opdrachthoudende vereniging, KBO nr. 0207165769, Trichterheideweg 8 te 3500 Hasselt, tegen de prijzen vermeld in de samenwerkingsovereenkomst SOK_FLUVIUS-02-BERINGEN_V2, via de raamovereenkomst voor ANPR-camera's die S-Lim sloot op basis van het bestek met nummer S-Lim-2018/02 - Minicompititie:
    - investeringskost: 399.369,48 EUR excl. btw of 483.237,07 EUR incl. 21% btw
    - jaarlijkse exploitatiekost: 42.300,82 EUR excl. btw of 51.183,99 EUR incl. 21% btw.
    De investeringskosten zullen grotendeels gedekt worden met trekkingsrechten. 
    De uitvoering moet gebeuren overeenkomstig de lastvoorwaarden vastgelegd in het bestek S-Lim-2018/02 - Minicompititie nav raamcontract voor ANPR-camera's en de samenwerkingsovereenkomst SOK_FLUVIUS-02-BERINGEN_V2.

  • Goedkeuring wordt verleend aan het verslag van nazicht van de offertes van 23 juni 2023, opgesteld door de Aankoopdienst.
    Het verslag van nazicht van de offertes in bijlage maakt integraal deel uit van deze beslissing.
    De basisopdracht wordt gegund aan de firma met de enige regelmatige offerte (op basis van de prijs), zijnde Tebo-Meyers (MovingCool), KBO nr 0836519189, Nielerlaan 2 bus 3 te 3668 Niel-bij-As tegen de eenheidsprijzen vermeld in de offerte van deze inschrijver.
    De verlengingen worden gegund tegen dezelfde voorwaarden als de basisopdracht.
    Stad Beringen werd gemandateerd om de procedure te voeren en in naam van OCMW Beringen bij de gunning van de opdracht op te treden.
    De aanbestedende overheid voert de procedure en treedt ook op in naam van andere organisaties:
    • OCMW Beringen, Collegestraat 1 te 3580 Beringen
    • Stedelijke VZW’s
    • VZW Toerisme Beringen
    • Beringse jeugd- en sportverenigingen
    • Beringse culturele verenigingen
    • …
    Deze organisaties die een link hebben met stad Beringen kunnen gebruik maken van deze overeenkomst.
    De uitvoering moet gebeuren overeenkomstig de lastvoorwaarden vastgelegd in het bestek met nr. L2022liv113.

Burgerzaken en dienstverlening

Burgerzaken en dienstverlening

Cultuur

Cultuur

HRM

HRM

Jeugd en sport

Jeugd en jeugdwelzijnswerk

Ondernemen

Ondernemen

Patrimonium

Gebouwen

Gronden

SBS Koersel

SBS Koersel

Toerisme en recreatie

Toerisme en recreatie

  • Sint-Pieter Gilde VZW wenst op 8 september 2023 Tervant Rockt Er Op te organiseren op grondgebied Beringen te Beverlosesteenweg 280, 3583 Beringen.

    Alle info uit de evenementaanvraag is hieronder gebundeld in een gecoördineerde nota. De dienst Toerisme, recreatie en evenementen nam het initiatief om bij opmaak van deze nota alle betrokken diensten op de hoogte te brengen van het evenementen en vervolgens samen de aanvraag te verwerken tot deze gecoördineerde nota (met voorlopige uitzondering van de aanvraag van verkeersmaatregelen (dienst wegen en publieke ruimte) omwille van praktische overwegingen).

  • Uitleg over de organisatie van het event Paal op Stelten 2023.

Wegen en publieke ruimte

Wegen en publieke ruimte