LOCATIE – DIENST WEGEN EN PUBLIEKE RUIMTE
De organisator wenst het event te organiseren op OPENBAAR domein.
TIJDELIJKE VERKEERSMAATREGELEN - DIENST WEGEN EN PUBLIEKE RUIMTE
De nodige verkeersmaatregelen voor het vlot verloop van het evenement zijn aangevraagd en toegevoegd in de bijlagen.
HULPDIENSTEN & EHBO – DIENST NOODPLANNING
De organisator meldt dat er een EHBO-koffer aanwezig is.
AFWIJKING OP DE GELUIDSNORMEN – DIENST MILIEU
De organisator wenst GEEN afwijking op de geluidsnormen aan te vragen.
Er zal enkel achtergrondmuziek worden gespeeld.
INFORMEREN BUURT – EVENTS BERINGEN
Gezien de voorziene overlast die het evenement met zich mee brengt en om een directe lijn met de buurt te creëren dient de organisator de buurt te informeren over het evenement. Dit door het posten van brieven, minimaal 1 week en maximaal 4 weken voordat het evenement plaatsvindt bij de omliggende straten die een directe impact van het evenement ervaren.
In de brief dient de organisator onderstaande te vermelden:
BELEID INZAKE EENMALIGE VERPAKKINGEN – DIENST MILIEU
De organisator dient zich te houden aan de wetgeving inzake drank en cateringverpakkingen : Wetgeving drankverpakkingen en voedselverpakkingen (vlaanderen.be)
SCHENKEN ALCOHOLISCHE DRANKEN – EVENTS BERINGEN
In het kader van veiligheid en sensibilisering op evenementen legt Events Beringen bijkomende voorwaarden op voor het schenken van alcoholische dranken op evenementen.
De organisator wenst alcoholische dranken te schenken en dient zich aan onderstaande voorwaarden te houden:
VERGUNNING STERKE DRANK
Volgens artikel 9 van de wet van 28 december 1983 “betreffende de vergunning voor het verstrekken van sterke drank” is het college van burgemeester en schepenen bevoegd om toelating te geven om tijdens occasionele manifestaties sterke drank te verkopen voor het gebruik ter plaatse.
De organisator dient zich steeds te houden aan onderstaande maatregelen:
De organisator geeft aan geen minderjarigen uit te nodigen.
Akkoord volgens de toegevoegde verkeersmaatregelen.
Het college van burgemeester en schepenen gaat akkoord met de organisatie van de officiële opening van Go 4 Jobs Beringen op 07/11/2024 volgens de hierboven beschreven modaliteiten.
Het college van burgemeester en schepenen gaat akkoord met de toekenning van een vergunning voor het schenken van sterke dranken op de opening van Go 4 Jobs Beringen van Go 4 Jobs West-Limburg op 07/11/2024 volgens de hierboven beschreven modaliteiten.
Het college van burgemeester en schepenen gaat akkoord met de verkeersmaatregelen zoals in de bijlage weergegeven.